Kontakt Strona główna wydawnictwo.ue.wroc.pl

Biuro Wydawnictwa

Zastępca Redaktora Naczelnego 

mgr Jolanta Domaradzka

tel. 71 36 80 134;  e-mail: jolanta.domaradzka@ue.wroc.pl

Specjalista ds. obsługi administracyjno-biurowej Wydawnictwa

Urszula Maksel  tel./faks 71 36 80 595;  e-mail: urszula.maksel@ue.wroc.pl

Starszy księgarz - specjalista ds. finansowych

mgr Andrzej Bogucki  tel. 71 36 80 375;  e-mail: andrzej.bogucki@ue.wroc.pl

Administrator systemu SENIR

lic. Dawid Wydmuch tel. 71 36 80 602; e-mail: dawid.wydmuch@ue.wroc.pl

Starszy księgarz

Beata Mikołajczyk  tel./faks. 71 36 80 602;  e-mail: beata.mikolajczyk@ue.wroc.pl

Magazyn  

Ryszard Karbowski  tel./faks. 71 36 80 602;  e-mail: ryszard.karbowski@ue.wroc.pl


Redakcja Argumenta Oeconomica

mgr Ewa Knichnicka tel. 71 36 80 551;  e-mail: ewa.knichnicka@ue.wroc.pl

O wydawnictwie | Aktualności | Wskazówki dla autorów | Zapowiedzi | Pliki do pobrania | Argumenta Oeconomica | Sklep internetowy

Strona główna | Mapa serwisu | Kontakt